OUTLET

3 FOR 2

Black Croco

Atelier Modular Case

OUTLET

Prisen på dette produkt er sat ned, da det er en del af vores udgående sortiment for at give plads til nye spændende produkter

Produktinformation

Atelier Case iPhone XS Black Croco

The Atelier Case i sort Croco præsenterer en slående og modig designdel af Atelier-familien i kulsort med en taktisk croco-tekstur, der tilføjer dimension og sofistikering. Den guldfarvede D-ring tilbyder praktisk og kan fastgøres på forskellige måder.

"I want to grow old with you. I'm partially made out of recycled materials, treat me well and I will be yours forever.”
Bemærk venligst, at hvert design er håndlavet af omhyggeligt fremskaffede materialer og har en unik patina, dets mønster kan derfor variere fra billedet.
* Dette produkt er lavet af etiske og dyrefrie materialer
* Sammensætning: 58% genanvendt polyurethan, 42% polyurethan; For: 59% genanvendt polyester 41% polyester
* Slank pasform for perfekt at klæbe til din telefon
* Glat mikrofiberfor for blødt at integrere din telefon og forhindre ridser
* Præget IDEAL OF SWEDEN-logo lavet af guldtonet metal
* Guldtonede detaljer omkring kameraet
* Inkluderer en guldfarvet D-ring til at fastgøre en armbåndsrem
* Armbåndskædestrop sælges separat
* Kan bæres som en halskæde, på tværs af kroppen eller skulderen

Ofte stillede spørgsmål

Er outletprodukter af samme kvalitet?

Kvaliteten er den samme som altid. Outlet betyder blot, at vi sælger udvalgte produkter til en bedre pris.

Fungerer dette cover med MagSafe-tilbehør?

Dette produkt er ikke MagSafe-kompatibelt. Hvis du vil bruge magnetisk tilbehør som MagSafe-opladere, powerbanks eller wallets, anbefaler vi at vælge et MagSafe-kompatibelt cover.

Hvilke telefonmodeller passer dette cover?

Dette cover er kompatibelt med iPhone 11 PRO & iPhone XS & iPhone X

Produktegenskaber

Magnetiskt kompatibel

Beskyttende design

Dyrefri materiale